Nowość w ofercie Laboratorium Wyobraźni! Z myślą o organizatorach półkolonii na czas wakacji uruchamiamy nowe atrakcje dla grup zorganizowanych:

  • Piesze wędrówki z Laboratorium Wyobraźni– wspólnie odkryjemy wyjątkowe obszary przyrodnicze, poznając rośliny i zwierzęta pod okiem eksperta w dziedzinie nauk przyrodniczych. Wyprawy przyrodnicze warto uzupełnić o rozgrzewkę… umysłową! Dla tych, którzy lubią gimnastykę mózgu przygotowaliśmy warsztaty logiczno – matematyczne pod chmurką.
  • Mobilne Laboratorium Wyobraźni– warsztaty wyjazdowe realizowane zarówno w Poznaniu, jak i w okolicznych miejscowościach. Szukasz ciekawej atrakcji dla swojej grupy? Chcesz połączyć zabawę z nauką? Chętnie się tym zajmiemy! Jesteśmy w stanie zorganizować warsztaty tematyczne dla grup półkolonijnych, które sprawią, że dzieci poczują się jak prawdziwi odkrywcy i badacze.Do każdej grupy podchodzimy indywidualnie, dlatego też jesteśmy w stanie przygotować warsztaty dostosowane do wieku dzieci, jesteśmy elastyczni także w kwestii terminów, godzin rozpoczęcia oraz czasu trwania atrakcji. Co ważne, wszystkie zajęcia terenowe odbywają się w małych grupach, przy zachowaniu obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

    Chcecie wiedzieć więcej? Prosimy o kontakt mailowy na adres wyobraznia@ppnt.poznan.pl.

Czekamy na Ciebie!

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami w Laboratorium Wyobraźnii!