1440 minut, czyli 24 godziny… dokładnie tyle trwa doba. Jesteśmy zabiegani, zmęczeni, poirytowani  faktem, że zawsze na coś nie starcza nam czasu. A jednak są osoby, które w zaledwie 24 godziny potrafią wykonać baaardzo dużo zadań. O kim mowa? Oczywiście o Mamach! Jak to się dzieje, że Mamy znajdują czas na wszystko? Mamy mają czas na pranie, gotowanie, zabawę z dziećmi, pielęgnację ogrodu. A czy każda Mama znajduje czas dla siebie? Perfumy, wykwintne przekąski… ach, marzenie! O tym jak swój czas wykorzystują Mamy, a także o czasie dla Mam w przewrotny i zabawny sposób porozmawiamy przy eksperymentach chemicznych już 26 maja.

Zapraszamy!

W programie:

  • Warsztaty w Experymentarium:
    „Mamy czas- czas Mamy” to warsztaty chemiczne, na których wspólnie przygotujemy kolorowy, jadalny kawior oraz sprawdzimy, czy prać można tylko brudne rzeczy. Ponadto wyhodujemy chemiczny ogród, a w  prezencie dla Mam przygotujemy wyjątkowe perfumy.
  • Zwiedzanie Ekspozycji Wystawy Zielonej

Data: sobota, 26 maja

Godzina: 13:00

Miejsce: Wystawa Zielona, Laboratorium Wyobraźni Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Rubież 46, wjazd 3, budynek B

Czas trwania: 2h

Bilety: https://bilety-wyobraznia.ppnt.poznan.pl/rezerwacja/termin.html?idg=25&data=2018-05-26
Zajęcia dedykowane dzieciom od 5. roku życia wraz z Opiekunami.

Czekamy na Ciebie!

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami w Laboratorium Wyobraźnii!