Nie możecie teraz odwiedzić Laboratorium Wyobraźni, ale Laboratorium Wyobraźni odwiedza Was! Nieustannie publikujemy nowe filmy edukacyjne, proponując Wam rozmaite eksperymenty, które można wykonać w domowym zaciszu oraz relacjonując, co się dzieje w budzącej się do życia przyrodzie. Robimy to po to, żebyście mogli bezpiecznie zostać w domach i spędzić ten czas na kreatywnej i wartościowej rozrywce. Robimy to po to, żeby móc być z Wami w kontakcie. Robimy to po to, bo wiemy, że misją centrum nauki jest popularyzacja nauki zarówno w dobrych, jak i w złych czasach. Nasz kanał na YouTube przyciąga wielu nowych odbiorców, dlatego nie zwalniamy tempa! Obecnie na kanale dostępne są trzy rodzaje filmów:

  • E- xperymentarium- Proste składniki, klarowne instrukcje i dużo dobrej zabawy, czyli nasz sposób na domowe eksperymenty!
  • Dzieciaki w akcji!- Przekonujemy, że eksperymentowanie jest dziecinnie proste! 
  • Przyroda jest blisko- Filmowy reportaż przyrodniczy. Bez wychodzenia z domu możesz sprawdzić, co w przyrodzie piszczy!

Ponadto postanowiliśmy stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń, komentowania filmów, pokazywania naszej pracy „od kuchni” oraz dzielenia się własnymi małymi odkryciami naukowymi. Tą przestrzenią stała się zamknięta grupa na Facebooku- Wirtualne Laboratorium Wyobraźni. Zapraszamy do dołączenia!

Link do kanału na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBr3P8sAgv0DNbPYshXlQqA
Link do grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/wirtualnelaboratoriumwyobrazni/

 

Czekamy na Ciebie!

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami w Laboratorium Wyobraźnii!