Poznański Festiwal Nauki i Sztuki już od kilku lat gość w progach Laboratorium Wyobraźni. Nie inaczej jest i w tym roku. Przygotowaliś dla Was atracje w formie hybrydowej. A zatem możecie się z nami wybrać na wyprawę na świeżym powietrzu, wzdłuż dwóch niewielkich rzek Poznania:

  1. 18 listopada o godz. 10:00 – spotykamy się przy mostku nad ujściem Bogdanki do jez. Rusałka
  2. 18 listopada o godz 13:30 – spotykamy się przy zbiegu ulic Torfowej i Strajnej

Ze względu na nieprzewidywalną listopadową pogodę prosimy o zaopatrzenie się w ciepłe, nieprzemakalne buty, ubiór „na cebulę”, w tym kurtkę chroniącą przed wiatrem i deszczem, rękawiczki i czapkę. Wyprawa wzdłuż wyżej wymienionych cieków będzie odbywała się miejscami w trudnych warunkach terenowych (trzcinowiska, obszary podmokłe). Chąc wziąć udział w tych niecodziennych wyprawach należy wysłać do nas maila ze zgłoszeniem chęci udziału i podaniem liczby chętnych uczestników, na adres zapisy@ppnt.poznan.pl

Jeśli jendak z różnych powodów taka wyprawa będzie dla Was niemożliwa zapraszamy na wyprawy wirtualne. Przygotowaliś dla Was dwa filmy preznetujące najciekawesze miesca jakie można znaleść przemierzająć tereny niedaleko Bogdanki czy Strugi Junikowskiej. Premiera obu filmów będzie miała miejsce już 10 listopada na naszym kanale:

  1. Rzeki warte Poznania – Struga Junikowska: https://youtu.be/C7nJph7UtWU
  2. Rzeki warte Poznania – Bogdanka: https://youtu.be/7SyShHGLsRQ

Mamy nadzieję, że tegoroczna oferta przypadnie Wam do gustu i zechcecie w jednej z tych form wzwiąć udział.

Do zobaczenia!

Czekamy na Ciebie!

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami w Laboratorium Wyobraźnii!